Regulamin Apartamentu Nectar Pond

 

1. Goście przebywający w Apartamencie Nectar Pond proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Do korzystania z apartamentu uprawnione są osoby zameldowane. W apartamencie może zamieszkiwać maksymalnie 6 osób.

2. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 dnia wyjazdu. Jeśli pragną państwo zostać dłużej, proszę zapytać gospodarza czy jest taka możliwość. Udostępniamy państwu dłuższy pobyt w miarę możliwości, zależnie od następujących rezerwacji.

3. Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 22:00 – 7:00.

4. Najemca nie może udostępniać apartamentu osobom trzecim. Mieszkanie nie może być zamieszkiwane przez większą ilość osób niż zgłoszona przy rezerwacji.

5. Apartament jest zawsze posprzątany i prosimy zostawić go w podobnym stanie.

6. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia, które powstały z jego winy lub osób odwiedzających w okresie trwania umowy najmu.

7. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia apartamentu prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela celem dokonania naprawy lub wymiany. Rekompensata finansowa zostanie naliczona wg. Kosztów naprawy lub wymiany i musi zostać uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.

8. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

9. Ze względu na konstrukcję budynku należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (kuchenka, świeczki itp.) nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Prosimy o zorientowanie się gdzie znajduje się gaśnica ppoż. i jak się je użytkuje.

10. W Apartamencie Nectar Pond obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i innych wyrobów tytoniopodobnych.

Życzymy miłego pobytu
Aleksandra i Tomasz Kogut